Ussetsu Drop
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
Parerea voastra EmptyDum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
Parerea voastra EmptyDum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
Parerea voastra EmptyDum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
Parerea voastra EmptyDum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
Parerea voastra EmptySam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
Parerea voastra EmptySam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
Parerea voastra EmptyVin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
Parerea voastra EmptyVin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
Parerea voastra EmptyVin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


Parerea voastra

2 participan?i

In jos

Parerea voastra Empty Parerea voastra

Mesaj Scris de SaRu-chan Mar Iul 08, 2008 6:06 pm

Mie una imi plac...sunt foarte amuzanti..si chiar imi plac cantecele Parerea voastra 177331 Dragostea lu` Mako pt Ichiro...e... Parerea voastra 942220 -.-'
Hide e pur si simplu...prostuts..
E tare povestea Parerea voastra 752548 cu....ridichi...si.....alearga dupa bani=)) si-mi mai plac dansatoarele alea Parerea voastra 177331 si femeia aia kre nu mai stiu cum o cheama care se excita cand o atinge un panda de plush=)))))
SaRu-chan
SaRu-chan
Silver Vampire
Silver Vampire

feminin Numarul mesajelor : 504
Varsta : 29
Data de inscriere : 08/07/2008

http://nanna-project.omgforum.net

Sus In jos

Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

Mesaj Scris de Kimberli Sam Aug 02, 2008 5:13 pm

erima Daikon Brothers (おろしたてミュージカル練馬大根ブラザーズ, Oroshitate Myūjikaru Nerima Daikon Burazāzu?, Lit. Dress-up Musical Nerima Daikon Brothers) [1] este un manga și 12 episode comedy anime
care urmează seria de aventuri ale copilariei prieteni (și văr) Hideki,
Ichiro, Mako și care formează trupa, "Nerima Daikon Brothers." The show uses a musical comedy format, with the characters often breaking out in song to show their emotions or go through a montage scene. Spectacolul folosește o comedie muzicala format, cu caractere de multe ori de rupere în piesa lor pentru a arata emotii sau du-te printr-o scena de montaj. The
melodies of the songs are sometimes recycled episode after episode with
different lyrics substituted for the particular situation. De melodii din melodii sunt reciclate, uneori, episod după episod versuri înlocuiește cu diferite pentru situația specială. The musical comedy format is rare in Japanese animation and the show's style is influenced by musicals such as the The Blues Brothers and Bollywood musicals such as Muthu . [2] Comedie muzicală este format de rare în japoneză animatie si show-lui de stil este influentat de musicals, cum ar fi The Blues Brothers si Bollywood musicals, cum ar fi Muthu. [2] The show was originally licensed by ADV and the first volume was released on DVD in December 2006. Spectacolul a fost inițial licențiat de către ADV și primul volum a fost lansat pe DVD in decembrie 2006. In 2008, the show became one of the ADV titles transferred to Funimation Entertainment . [3] În 2008, spectacolul a devenit unul dintre ADV titluri transferate Funimation Divertisment.
Kimberli
Kimberli
Kawaii Vampire
Kawaii Vampire

Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 11/07/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum