Ussetsu Drop
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
Ce ai face daca ai avea un Death Note? EmptyDum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
Ce ai face daca ai avea un Death Note? EmptyDum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
Ce ai face daca ai avea un Death Note? EmptyDum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
Ce ai face daca ai avea un Death Note? EmptyDum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
Ce ai face daca ai avea un Death Note? EmptySam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
Ce ai face daca ai avea un Death Note? EmptySam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
Ce ai face daca ai avea un Death Note? EmptyVin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
Ce ai face daca ai avea un Death Note? EmptyVin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
Ce ai face daca ai avea un Death Note? EmptyVin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


Ce ai face daca ai avea un Death Note?

+4
Blue Rose
Yuki Sou ~
SaRu-chan
Endorphin
8 participan?i

In jos

Ce ai face daca ai avea un Death Note? Empty Ce ai face daca ai avea un Death Note?

Mesaj Scris de Endorphin Mar Iul 08, 2008 3:39 pm

daca as avea un Death Note adevarat in caz ca cineva nu mai m-ar lasa in pace si mi-ar face mult rau l-as folosi altfel si totusi nu as ucide-o pe persoana respectiva, sunt total impotriva razbunarii. Probabil daca as avea un Death Note pur si simplu l-as pastra ca un fel de amintire O.O'' dar nu l-as folosi asemenea lui Light >.>''
Endorphin
Endorphin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 391
Varsta : 30
Localizare : Versailles
Stare de spirit : *.*
Data de inscriere : 11/06/2008

https://ussetsu-drop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un Death Note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note?

Mesaj Scris de SaRu-chan Mar Iul 08, 2008 3:52 pm

He-heeeee
L-as folosi non-stop=))
Deci!Anunts!Nu-mi dati un death note ca va omor pe toti=)))))
Uhh...probabil as omora-o pe Yori
Ihiiii si...pe toti cei care fac rau ^_^
Si cei care ma enerveaza....


Ultima editare efectuata de catre SaRu-chan in Mier Iul 09, 2008 2:37 pm, editata de 1 ori
SaRu-chan
SaRu-chan
Silver Vampire
Silver Vampire

feminin Numarul mesajelor : 504
Varsta : 29
Data de inscriere : 08/07/2008

http://nanna-project.omgforum.net

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un Death Note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note?

Mesaj Scris de Yuki Sou ~ Mier Iul 09, 2008 2:23 pm

Ce a facut Light mie mi se pare o prostie si o lipsa totala de logica, pe langa asta e si imposibil ce a vrut el sa faca XD.Prin urmare nu as face asta.Avand in vedere ca un Death Note nu poate ajunge in lumea noastra decat daca un Shinigami il scapa probabil ca as lua Death Note-ul si as astepta ca Shinigami-ul respectiv sa se intoarca sa il ia ( lucru care este obligat sa il faca, altfel moare xD ).
Yuki Sou ~
Yuki Sou ~
Chibi Vampire
Chibi Vampire

feminin Numarul mesajelor : 100
Varsta : 33
Localizare : Gianism ~
Stare de spirit : nyappy n_n
Data de inscriere : 09/07/2008

http://eclipse-project.1talk.net/

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un Death Note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note?

Mesaj Scris de Blue Rose Mier Iul 09, 2008 8:35 pm

Eu daca as avea un Death Note, as incerca prima data sa ma razbun pe persoanele foarte
necioplite(adica pe cele care eu le urasc, pur si simplu), iar apoi nush, ma mai gandesc eu...
Blue Rose
Blue Rose
Chibi Vampire
Chibi Vampire

feminin Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un Death Note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note?

Mesaj Scris de EllaFromHell Vin Iul 11, 2008 12:48 pm

Pai daca as avea un Death Note probabil las ucide pe SATANA Ce ai face daca ai avea un Death Note? 875688 ...mdeah ma rog imposibil si dupa aceea probalil las distruge .Nu as fi in stare sa omor oameni si nu prea am pe cine.^_^
EllaFromHell
EllaFromHell
Bronze Vampire
Bronze Vampire

feminin Numarul mesajelor : 253
Varsta : 30
Localizare : In hell
Data de inscriere : 10/07/2008

http://www.elirulzzz.piczo.com

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un Death Note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note?

Mesaj Scris de ~error heroin~ Vin Iul 11, 2008 1:24 pm

A-s omora pe toti cei care ma streseaza-_- si poate as folosi si putin pe colegii mei Ce ai face daca ai avea un Death Note? 349441
~error heroin~
~error heroin~
Bronze Vampire
Bronze Vampire

Numarul mesajelor : 416
Data de inscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un Death Note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note?

Mesaj Scris de Kimberli Vin Iul 11, 2008 4:42 pm

wow wow wow daca aș avea un death note adevarat binenteles ca aș ucide multa lume cu el nu mar deranja defel acest lucru in special vedetele care ma deranjeaya aș incepe cu monique hahahaha shin tu ști cel mai bine de ce dar sa ramana intre noi Ce ai face daca ai avea un Death Note? 752548
Kimberli
Kimberli
Kawaii Vampire
Kawaii Vampire

Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 11/07/2008

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un Death Note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note?

Mesaj Scris de doris Joi Iul 17, 2008 9:21 am

Daca as avea un death note as scapa lumea de mizerii ...de oameni astia (daca pot fi numiti asa ) care fac numai rau.... Ce ai face daca ai avea un Death Note? 349441
Si ias da multe mere lui Ryuk :D
doris
doris
Vampire Newbie
Vampire Newbie

feminin Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 16/07/2008

http://music-is-our-life.forumsmusic.com/index.htm

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un Death Note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum