Ussetsu Drop
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
Daca ai avea o relatie pe internet... EmptyDum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
Daca ai avea o relatie pe internet... EmptyDum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
Daca ai avea o relatie pe internet... EmptyDum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
Daca ai avea o relatie pe internet... EmptyDum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
Daca ai avea o relatie pe internet... EmptySam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
Daca ai avea o relatie pe internet... EmptySam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
Daca ai avea o relatie pe internet... EmptyVin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
Daca ai avea o relatie pe internet... EmptyVin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
Daca ai avea o relatie pe internet... EmptyVin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


Daca ai avea o relatie pe internet...

+2
Sora Real Angel
Endorphin
6 participan?i

In jos

Daca ai avea o relatie pe internet... Empty Daca ai avea o relatie pe internet...

Mesaj Scris de Endorphin Mar Iul 08, 2008 4:57 pm

si cand ar fi sa te intalnesti cu acea persoana ti-ai da seama ca e altfel decat a zis, si de fapt nici macar nu e baiat / fata

Well chiar nu stiu ce as zice O_O' probabil as fi uimita si m-as simti ranita si tradata, pentru ca cineva m-a mintit si si-a batut joc de mine, si asta nu mi s-a intamplat dar eu de obicei ma indragostesc de cineva dupa felul cum se comporta si cum vorbeste, si daca persoana respectiva m-a mintit astfel pretinzand ca e ceva sau cineva ce nu e atunci chiar nu stiu ce as putea face, as detesta-o si nu as mai vorbi cu ea o.O'
Endorphin
Endorphin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 391
Varsta : 30
Localizare : Versailles
Stare de spirit : *.*
Data de inscriere : 11/06/2008

https://ussetsu-drop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Daca ai avea o relatie pe internet... Empty Re: Daca ai avea o relatie pe internet...

Mesaj Scris de Sora Real Angel Mar Iul 08, 2008 10:01 pm

Wa...ar fi cea mai ansoala faza din viata mea,m-as simti tradata si trista ..desi nu imi fac relati pe net niciodata,poate doar amici Daca ai avea o relatie pe internet... 621749
Sora Real Angel
Sora Real Angel
Vampire Newbie
Vampire Newbie

Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Daca ai avea o relatie pe internet... Empty Re: Daca ai avea o relatie pe internet...

Mesaj Scris de SaRu-chan Mar Iul 08, 2008 10:05 pm

Da...si eu tot doar amici....nu as putea sa-mi fac o relatie pe internet...ar fi pur si simplu RIDICOL!
SaRu-chan
SaRu-chan
Silver Vampire
Silver Vampire

feminin Numarul mesajelor : 504
Varsta : 29
Data de inscriere : 08/07/2008

http://nanna-project.omgforum.net

Sus In jos

Daca ai avea o relatie pe internet... Empty Re: Daca ai avea o relatie pe internet...

Mesaj Scris de QuisQ Mar Iul 08, 2008 10:19 pm

Eu nu fac as aceva pentru ca e aiurea..Sincer acum..Oricine te poate minti si trada..Si eu personal nu as suporta asa ceva...Eu trebuie intai SA VAD si SA CUNOSC bine de tot persoana respectiva pentru a fi cu el...Pana nu sunt sigura stau calma..Chiar daca el face primul pas...

Amici intr'adevar am destui..But nu o relatie..>_<'
QuisQ
QuisQ
caNdY

feminin Numarul mesajelor : 117
Localizare : Nicaieri si peste tot
Joburi/Distractii : ..Orice
Stare de spirit : I don't know..O__O'
Data de inscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Daca ai avea o relatie pe internet... Empty Re: Daca ai avea o relatie pe internet...

Mesaj Scris de ~error heroin~ Mier Iul 09, 2008 5:01 am

Oy,eu am intalnit o persoana care e foarte sincera cu mine,nu cred ca ma minte...e deskisa cu mine,si eu cu ea.deci v-ati prins e o fata:))
Multi mi-or zis ca prieteniile pe internet sunt aiurea,eu nu cred asta,m-am si contrazis cu un coleg pe tema asta.Ma inteleg cu un sfert din intreaga lista de pe mess si sincer ma bucur sa am o asa prietenie.
~error heroin~
~error heroin~
Bronze Vampire
Bronze Vampire

Numarul mesajelor : 416
Data de inscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Daca ai avea o relatie pe internet... Empty Re: Daca ai avea o relatie pe internet...

Mesaj Scris de Kimberli Sam Iul 26, 2008 7:35 pm

eu am avut asfel de relati sincer fac bine la moral credema , hmmm doar ca deshi nu prea avut incredere in tipi respectivi ma rog faceau bine la moral adik daca eram furioasa sau sau suparta mai ales mister maestru al conversatie stia mereu sa ma faca sa rad , alti incercau s aimi ridice moralul ,,, acum am lasato mai moale prefer sa vorbesc cu fani ca si mine sau cu persoane cunoscute , de ce ?????? am constientizat si din fericire NU pe propria piel ce inseamna sa vorbesti cu necunoscuti
Kimberli
Kimberli
Kawaii Vampire
Kawaii Vampire

Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 11/07/2008

Sus In jos

Daca ai avea o relatie pe internet... Empty Re: Daca ai avea o relatie pe internet...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum