Ussetsu Drop
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
Sakura or Hinata? EmptyDum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
Sakura or Hinata? EmptyDum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
Sakura or Hinata? EmptyDum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
Sakura or Hinata? EmptyDum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
Sakura or Hinata? EmptySam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
Sakura or Hinata? EmptySam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
Sakura or Hinata? EmptyVin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
Sakura or Hinata? EmptyVin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
Sakura or Hinata? EmptyVin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


Sakura or Hinata?

5 participan?i

In jos

Sakura or Hinata? Empty Sakura or Hinata?

Mesaj Scris de QuisQ Mar Iul 08, 2008 8:35 pm

Well...Aleg Sakura!!!Cu toate ca aceasta mica furnicuta ROZ [O__O'']nu'mi place deloc o aleg pe ea pentru ca nu o suport pe Hinata...Sakura se maturizeaza pe zi ce trece si devine si mai puternica din toate punctele de vedere.Imi place ca devine ambitioasa,cu toate ca la inceput este sensibila^^"Imi place ca e...Optimista!Ea CREDE ca Sasuke se va reintoarce candva in Konoha^^Tin minte ca,undeva pe un forum,scria ca Hinata are Byakugan-ul si e mai puternica?O__O''?Frate...Tu te'ai uitat macar la un episod sa vezi cat de mult stie Hinata sa'l utilizeze?Ca vede ea la nu stiu ce si nu stiu cum e partea a doua...Recunosc ca faza aia cu albinele sau ce au fost...m'a impresionat si pe mine dar in rest..No way! Sakura a prins din Academie baza,sa zic asa.Hinata nu prea am vazut'o invatand and all the stuff...Hinata este prea...Moale de felul ei..Prea timida si prea rusinoasa..A pierdut niste oportunitati in fata lui Naruto care ii puteau fi utile...Dar...Hinata e Hinata!Aceeasi mataita mereu!!

So..Alegerea mea e SAKURA!
QuisQ
QuisQ
caNdY

feminin Numarul mesajelor : 117
Localizare : Nicaieri si peste tot
Joburi/Distractii : ..Orice
Stare de spirit : I don't know..O__O'
Data de inscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Sakura or Hinata? Empty Re: Sakura or Hinata?

Mesaj Scris de SaRu-chan Mar Iul 08, 2008 8:42 pm

Omg...O_O
Sakura....chiar daca nu o suport=))
Hinata ai dreptate...e mai....moale -.-' si nu e bine >.<
Sakura devine mai puternica decat Hinata ^_^
Aleg Sakura...si spun inca o data..."chiar daca nu o suport" dar...e roz XD =)))))
SaRu-chan
SaRu-chan
Silver Vampire
Silver Vampire

feminin Numarul mesajelor : 504
Varsta : 29
Data de inscriere : 08/07/2008

http://nanna-project.omgforum.net

Sus In jos

Sakura or Hinata? Empty Re: Sakura or Hinata?

Mesaj Scris de Tahrik Vin Iul 11, 2008 9:55 am

Sakura
Desi la inceput o uram pentru ca era prea obsedata de Sasuke ,geez ,in gandul meu another simply and ugly freakin Sasuke-fan-girl -___-' .Ehh prima impresie O_O" ,in Shippuden da dovada de mult mai multa maturitate si o personalitate mult mai exemplara si mai interesanta ,oricum din totdeauna mi s-a parut o fire incapatanata .Well are un caracter interesant si este destul de funny .Imi place si faptul ca e devenit mai sigura pe sine [nu o smiorcaita ca inainte] si mai puternica ^^ .Ca orice personaj are si cateva defecte [incluzand ca uneori sta cam rau cu nervii ] dar stie sa aprecieze totul ,plus ca a fost si este inca foarte smart .Inteligenta este puntul ei forte ,plus ca si puterile sale medicinale sunt interesante si chiar forta ei bruta O___o .
Iar Hinata ce sa zic "Naruto ,Naruto ,Naruta in dreapta-stanga-jos-sus-la mijloc-etc.] .C'mon ,atunci cand l-a vazut pe Naruto dupa atatia ani in urmatoearele 3 milisecunde *blush* -___- . Fata de Sakura ,care l-a vazut prima oara pe Sasuke ,chiar a incercat sa-l atace ,considerandu-l ca un adversar .Chiar daca cele doua situatii s-au desafasurat in alte circumstante .[mult mai diferite -__-']
La inceput si mie imi placea mai mult de Hinata ,but s-a dovedit a fi o fricoasa ,unde este personalitatea ei? Nu poate sa aiba un caracter propriu ? Prea e un iepure fricos so srry pentru fanii lui Hinata ,dar asta e parerea mea.
So Sakura-chan ^^
Tahrik
Tahrik
Vampire Newbie
Vampire Newbie

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 10/07/2008

http://anime-illusions.do-talk.com

Sus In jos

Sakura or Hinata? Empty Re: Sakura or Hinata?

Mesaj Scris de EllaFromHell Vin Iul 11, 2008 8:42 pm

SAKURA e sooper kawaii si foarte puternica.Hinata prea timida si fricoasa.Chiar daca e atat de obsedata de sasuke ea e tot cute.Sakura devine mult mai puternica decat Hinata si oricum ea este mult mai matura si dezghetata la minte^_^
EllaFromHell
EllaFromHell
Bronze Vampire
Bronze Vampire

feminin Numarul mesajelor : 253
Varsta : 30
Localizare : In hell
Data de inscriere : 10/07/2008

http://www.elirulzzz.piczo.com

Sus In jos

Sakura or Hinata? Empty Re: Sakura or Hinata?

Mesaj Scris de Ruth Lun Iul 28, 2008 4:13 pm

Hmm...Alegerea...in cazul meu este simpla...O aleg pe Sakura, datorita caracterului ei ambitios mai tarziu...dar la inceput sensibil...Este sensibila datorita faptului ca este sclava dragostei lui Sasuke, dar si ambitioasa deoarece apoi...nu mai renunta la ea...chiar si cand Naruto devine un fel de protector al ei.Este rnita profund de cuvintele lui Sasuke..d.ar traieste cu speranta ca intr-o zi(insemnand ca este optimista) il va revedea iarasi...
Hinata nu este deloc genul meu...timiditatea ei accentuta o determina sa piarda diverse oportunitati ce i-ar fi putut fi utile...Anyway...Nu am nimic cu ea...Atat am avut de punctat.
Ruth
Ruth
Vampire Newbie
Vampire Newbie

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 28/07/2008

Sus In jos

Sakura or Hinata? Empty Re: Sakura or Hinata?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum