Ussetsu Drop
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
Parerea voastra EmptyDum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
Parerea voastra EmptyDum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
Parerea voastra EmptyDum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
Parerea voastra EmptyDum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
Parerea voastra EmptySam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
Parerea voastra EmptySam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
Parerea voastra EmptyVin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
Parerea voastra EmptyVin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
Parerea voastra EmptyVin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


Parerea voastra

2 participan?i

In jos

Parerea voastra Empty Parerea voastra

Mesaj Scris de Endorphin Mar Iul 08, 2008 3:41 pm

E un anime foarte interesant. Grafica e foarte buna xD, coloana sonora la fel... desi pentru un anime de numai 12 episoade ending-ul s-a schimbat cam de multe ori O.O' Intr-un fel e si un anime artistic. Povestea pare putin trista dar se termina bine, cat timp ma uitam la episoade si vedeam cum sufera sau sunt fericite personajele ... puteam sa simt aceleasi sentimente, puteam sa-mi dau seama cu se simteau atunci TT~TT that's strange. Oricum acest anime e foarte reusit si uneori simtiam ca vreau sa ma implic eu in poveste O_O' Imi place si ideea anime-ului, e intr-un fel mai mult despre vise si miracole... si pwez cineva sa-i spuna lui Yu-kun ca miracolele exista x.x' si Miya... ma cam calca pe nervi, speram ca Hiro sa ramana cu Kei... Miya mi se pare cam enervanta x.x'

so in final... anime-ul este foarte bun si merita vazut, mai ales daca esti fan al anime-urilor romance, acesta se adapteaza foarte bine acestui stil xD
Endorphin
Endorphin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 391
Varsta : 30
Localizare : Versailles
Stare de spirit : *.*
Data de inscriere : 11/06/2008

https://ussetsu-drop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

Mesaj Scris de Kimberli Sam Aug 16, 2008 5:45 pm

»Rezumat: The anime este orientat catre doi protagoniști, Hirono Hiro și Asou Renji. On Christmas Eve, Hirono Hiro meets a girl named Miyamura Miyako who was chasing a purse snatcher. În Ajunul Crăciunului, Hirono Hiro se intalneste o fata pe nume Miyamura Miyako care a fost chasing o poseta snatcher. Hiro later finds out that Miyako also goes to the same school as he does and they start hanging out together. Hiro mai târziu, constată faptul că, de asemenea, Miyako se duce la aceeasi scoala ca el nu începe și se va întâlniþi împreună. This made Hiro's childhood friend, Shindou Kei, feel left out. Acest lucru a făcut Hiro Copilăria lui prieten, Shindou Kei, simțiți-vă la stânga. Kei then tries to compete with Miyako for Hiro's affection and a love triangle ensues. Kei apoi încearcă să concureze cu Miyako pentru Hiro's afecțiune și o dragoste triunghi ensues. The anime also tells the story of Asou Renji. De asemenea, anime spune povestea a Asou Renji. Renji meets a girl named Shindou Chihiro at an abandoned train station. Renji se intalneste o fata pe nume Shindou Chihiro abandonati la o statie de tren. He soon learns that Chihiro suffers from a type of amnesia where her memory span only lasts for 13 hours. El învață că în curând Chihiro suferă de un tip de amnezie în cazul în care ți-o memorie doar pentru o durata de 13 de ore. He also discovers Chihiro's dream of writing a novel, but she has never been able to fulfill that dream due to her condition. De
asemenea, el descoperă Chihiro's Dream a scris un roman, dar ea nu a
fost niciodată capabil de a-și îndeplini visul că datorită ei condiție. Renji then decides to help her fulfill that dream. Renji apoi decide pentru a ajuta la satisfacerea cerintelor că visul ei.
Kimberli
Kimberli
Kawaii Vampire
Kawaii Vampire

Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 11/07/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum