Ussetsu Drop
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
ichiro vs hideki EmptyDum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
ichiro vs hideki EmptyDum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
ichiro vs hideki EmptyDum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
ichiro vs hideki EmptyDum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
ichiro vs hideki EmptySam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
ichiro vs hideki EmptySam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
ichiro vs hideki EmptyVin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
ichiro vs hideki EmptyVin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
ichiro vs hideki EmptyVin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


ichiro vs hideki

In jos

ichiro vs hideki Empty ichiro vs hideki

Mesaj Scris de Kimberli Sam Aug 02, 2008 5:18 pm

Hideki (ヒデキ, Hideki?)

  • Voiced by: Shigeru Matsuzaki (Japanese), Greg Ayres (English) Voiced de: Shigeru Matsuzaki (japoneză), Greg Ayres (limba engleză)
The protagonist, Hideki, is a 25 year old owner of a daikon field in the Nerima ward of Tokyo, a region famous for growing Daikon. Protagonistul, Hideki, este o 25 de ani, proprietar al unei daikon în domeniul Nerima secție de Tokyo, o regiune renumita pentru creștere Daikon. As children Hideki, Ichiro, and Mako made a pact to one day perform in a concert in a dome where the Daikon field now sits.
În calitate de copii Hideki, Ichiro, Mako si a facut un pact de a
efectua o zi la un concert într-o cupola în cazul în care domeniul
Daikon acum sits. One of the running gags in the series is Hideki's crush on Mako, his cousin. Una dintre cele difuzate gags in seria lui Hideki este îndrăgostit de Mako, varul lui. He would like to marry her, but he believes that he cannot because of the Japanese constitution. El ar dori ei să se căsătorească, dar el crede că el nu poate, din cauza Japonez constituție. He is even tricked by a lawyer who tells him that he can change the constitution, even though such marriage is indeed permitted.
El este chiar patit de un avocat care îi spune că el poate schimba
Constitutia, chiar dacă într-adevăr o astfel de casatorie este permisă. Note: This is Shigeru Matsuzaki's first anime voice acting role in 24 years. [2] Notă: Aceasta este Shigeru Matsuzaki primul anime care acționează rolul de voce in 24 de ani. [2] Ichiro ( イチロー , Ichirō ? ) Ichiro (イチロー, Ichirō?)
The straight man of the group, Ichiro is the soft-spoken head host at "Club Echo da Ekoda", [4] a host club where good looking young men wine and dine older ladies. De drept om de grup, Ichiro este vorbită de soft-cap de gazdă la "Club Echo Ekoda da", [4] un club de gazdă, în cazul în care căutați bune pentru tineri, bărbați și dine vin doamne mai în vârstă. He
saves his tips and salary from his job at the host club in order to
fulfill the goal of building the dome and had amassed at least 23,000
yen by episode 10 when it was stolen. El își salvează și sfaturi
de la salariul său loc de muncă la gazdă club în scopul de a-și
îndeplini obiectivul de a construi cupola si a avut amassed cel puțin
23000 de yeni 10 episod când a fost furat. Ichiro has some habits and abilities, such as having a fondness for Pandaikon or the aegagropila that he raises in a glass jar. Ichiro a unor deprinderi și abilități, cum ar fi având un fondness pentru Pandaikon sau aegagropila că el ridică într-o sticlă de jar. His strangest ability is his power to make any person fall in love with him, and he slaps them. Lui ciudate este capacitatea lui de putere de a face orice persoană care se încadrează în dragoste cu el, si el le slaps. Mako
is usually the one at the receiving end of this, but he also took on a
group of Oizumi's riot police before being finally taken down by a
water cannon. Mako este, de obicei, de o primesc de la sfârșitul
anului acest lucru, dar el a avut de asemenea, pe un grup de Oizumi's
riot de poliție înainte de a fi luată în final de către un tun de apă.
Kimberli
Kimberli
Kawaii Vampire
Kawaii Vampire

Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 11/07/2008

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum