Ussetsu Drop
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
mako vs Ofițerul Yukika Karakuri EmptyDum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
mako vs Ofițerul Yukika Karakuri EmptyDum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
mako vs Ofițerul Yukika Karakuri EmptyDum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
mako vs Ofițerul Yukika Karakuri EmptyDum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
mako vs Ofițerul Yukika Karakuri EmptySam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
mako vs Ofițerul Yukika Karakuri EmptySam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
mako vs Ofițerul Yukika Karakuri EmptyVin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
mako vs Ofițerul Yukika Karakuri EmptyVin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
mako vs Ofițerul Yukika Karakuri EmptyVin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


mako vs Ofițerul Yukika Karakuri

In jos

mako vs Ofițerul Yukika Karakuri Empty mako vs Ofițerul Yukika Karakuri

Mesaj Scris de Kimberli Sam Aug 02, 2008 5:16 pm

Voiced de: Ayano Matsumoto (japoneză), Luci Christian (limba engleză) The self-styled "former idol ," Mako is Ichiro and Hideki's 19 year-old cousin who is originally from Okayama prefecture and still has the distinct Okayama dialect of Japanese (portrayed as a Southern American English in the English dub). The self-styled "fostul idol," Mako este Ichiro și Hideki's 19 ani, varul care este originar din prefectura Okayama și încă mai are distincte Okayama, dialect al japoneză (drept un sud american limba engleza in limba engleza dub). She
is skillfully able to spend her older cousin's money on her lavish "Dom
Perignon" tastes, but often deflects his marriage proposals by saying
"the Japanese constitution does not allow it!," despite the fact that
it does. Ea este pricepere, pentru a putea cheltui mai vechi
varul ei de bani pe ei lavish "Dom Perignon" gusturi, dar de multe ori
sa deflects propuneri de căsătorie de a spune "japonez Constitutia nu
permite o!", În ciuda faptului că se întâmplă acest lucru. She's attracted to Ichiro even though he does not return her affections and fights over him with Yukika. Si-a atras la Ichiro, chiar dacă el nu se întoarce ei afectiuni si luptele cu Yukika peste el.Voiced de: Marina Inoue (japoneză), Carli Mosier (limba engleză) A
bumbling, but sexy policewoman, Yukika was initially suspicious of the
Nerima Daikon Brothers after a series of suspicious building collapses
that were the results of the Brothers schemes came to her attention.
Un bumbling, dar sexy policewoman, Yukika a fost inițial suspecte de
Nerima Daikon Brothers după o serie de construire se restrânge suspecte
care au fost rezultatele din Brothers scheme de venit la ei atenție. She disguises herself as " Deb Sukerno " aka " Lady Deb " (a parody of Japanese socialite Dewi Sukarno , a wife of Sukarno .) She eventually becomes an admirer of the group, especially Pandaikon and Ichiro. Ea disguises herself ca "deb Sukerno" aka "Lady deb" (a parody din japoneză socialite Dewi Sukarno, o sotie de Sukarno.) Ea devine un eventual admirer de grup, mai ales Pandaikon și Ichiro. She uses mechanical gadgets. Ea folosește gadget-uri mecanice. She also keeps two mechanical pets Karakuri 1 and Karakuri 2. Ea ține de asemenea, două animale de casă mecanice Karakuri 1 și Karakuri 2. The Japanese public often refers to her as " Lady Dewi ," another reference to Dewi Sukarno. Japonez publice de des se referă la ea ca "Lady Dewi," o altă trimitere la Dewi Sukarno.
Kimberli
Kimberli
Kawaii Vampire
Kawaii Vampire

Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 11/07/2008

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum