Ussetsu Drop
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
Cum crezi ca te descurci la scoala? EmptyDum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
Cum crezi ca te descurci la scoala? EmptyDum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
Cum crezi ca te descurci la scoala? EmptyDum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
Cum crezi ca te descurci la scoala? EmptyDum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
Cum crezi ca te descurci la scoala? EmptySam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
Cum crezi ca te descurci la scoala? EmptySam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
Cum crezi ca te descurci la scoala? EmptyVin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
Cum crezi ca te descurci la scoala? EmptyVin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
Cum crezi ca te descurci la scoala? EmptyVin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


Cum crezi ca te descurci la scoala?

5 participan?i

In jos

Cum crezi ca te descurci la scoala? Empty Cum crezi ca te descurci la scoala?

Mesaj Scris de Endorphin Mar Iul 08, 2008 5:51 pm

Pai mie nu-mi prea place sa stau si sa invat mult, de aceea nu sunt foarte buna.

Desi am doua note de 8 si in rest numai 9 si 10, as putea si mai mult, daca as sta sa invat mai mult, dar eu retin mai multe lucruri din clasa si cand stau acasa sa invat incep sa ma plictisesc repede. Oricum sunt destul de multumita, insa cred ca as putea si mai mult.
Endorphin
Endorphin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 391
Varsta : 30
Localizare : Versailles
Stare de spirit : *.*
Data de inscriere : 11/06/2008

https://ussetsu-drop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cum crezi ca te descurci la scoala? Empty Re: Cum crezi ca te descurci la scoala?

Mesaj Scris de Roxa Mar Iul 08, 2008 8:50 pm

binisor..uneori ma descur de minune alteori..0 nimic..cred ca am note pai de la 5 in sus..stiu ca am avut un 5, un singur 6..teste afurisite, 3-4 de 7 si restul de 8, 9 si 10..bine dar cel putin sunt 2 ani de scoala..mai am inca 2..se mai acumuleaza..dupa pareaera mea eu cred ca am descurc destul de bine^^ uneori sunt foarte multumita de notele mele fie ca sunt de 9 sau 10..si pot sa spun ca la teze dau tot ce-i mai bun din mine^^ daca imi amintesc bine stiu ca am luat in a 6..semestrul 2 la ambele teze 10..cu punctaje foarte mari vreau sa spun ca al mate am avut 100 de puncte [singura din clasa] iar la romana 9,50..destul de mare..vreau sa spun ca eu sunt bata la romana numai de 8 si 9>>
Roxa
Roxa
Vampire Newbie
Vampire Newbie

feminin Numarul mesajelor : 25
Varsta : 28
Localizare : Galati
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : acu is fericita
Data de inscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Cum crezi ca te descurci la scoala? Empty Re: Cum crezi ca te descurci la scoala?

Mesaj Scris de ~error heroin~ Mier Iul 09, 2008 5:39 am

destul de bine:D
dar acu cum vin pe a 11-a,ma pun pe invatat Cum crezi ca te descurci la scoala? 349441
~error heroin~
~error heroin~
Bronze Vampire
Bronze Vampire

Numarul mesajelor : 416
Data de inscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Cum crezi ca te descurci la scoala? Empty Re: Cum crezi ca te descurci la scoala?

Mesaj Scris de SaRu-chan Mier Iul 09, 2008 11:22 am

Si eu...
Nu am luat mai deloc in serios vreau sa spun....
Acum tata imi ia o luna din vacanta sa stau si sa invats non-stop...
Uhm...media pe anu` asta o fost 9.30 ....si putem mult mai mult...dar n-am vrut...
Deci...o sa trag tare
SaRu-chan
SaRu-chan
Silver Vampire
Silver Vampire

feminin Numarul mesajelor : 504
Varsta : 29
Data de inscriere : 08/07/2008

http://nanna-project.omgforum.net

Sus In jos

Cum crezi ca te descurci la scoala? Empty Re: Cum crezi ca te descurci la scoala?

Mesaj Scris de Light Moon Mier Iul 09, 2008 8:23 pm

M-am descurcat bine acest an..spre deosebire de Byo.Shin la scoala,in timpul predatului ma gandesc doar ca vreau sa merg acasa si sa ma intind in pat..Am avut media 8 la mate pe primul semestru(singura medie de 8) si pe al doilea 9...medii de 9 si 10...e bine...sunt multumita ptr. ca fac pe puterile mele...nu vreau sa am numai 10 ptr. ca nu voi avea deloc timp liber...iar parintii mei sunt multumiti de mine ptr. ca stiu ca e mult de invatat(nici nu prea mananc in timpul scolii si asta ma enerveaza cel mai tare)

Light Moon
Vampire Newbie
Vampire Newbie

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Cum crezi ca te descurci la scoala? Empty Re: Cum crezi ca te descurci la scoala?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum