Ussetsu Drop
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
Personajul preferat EmptyDum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
Personajul preferat EmptyDum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
Personajul preferat EmptyDum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
Personajul preferat EmptyDum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
Personajul preferat EmptySam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
Personajul preferat EmptySam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
Personajul preferat EmptyVin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
Personajul preferat EmptyVin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
Personajul preferat EmptyVin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


Personajul preferat

+3
QuisQ
SaRu-chan
Endorphin
7 participan?i

In jos

Personajul preferat Empty Personajul preferat

Mesaj Scris de Endorphin Mar Iul 08, 2008 4:20 pm

Feminin:
Sakura - pentru ca e foarte draguta, o apreciez si e ambitioasa, ajunge puternica.
Masculin:
Gaara - pentru ca are un trecut @.@ si a devenit un personaj bun, pur si simplu il ador.
Endorphin
Endorphin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 391
Varsta : 30
Localizare : Versailles
Stare de spirit : *.*
Data de inscriere : 11/06/2008

https://ussetsu-drop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de SaRu-chan Mar Iul 08, 2008 6:00 pm

Feminin:uhm...cred ca tot Sakura...e dragutsa si lupta pentru prietenii ei @.@ parca asa era=))
Masculin:Naruto...cu toate ca-mi place Sasuke...Sasuke e mai ingamat...si Naruto e mai sufletist...uhm...nu stiu...lupta pentru visul lui mult
SaRu-chan
SaRu-chan
Silver Vampire
Silver Vampire

feminin Numarul mesajelor : 504
Varsta : 29
Data de inscriere : 08/07/2008

http://nanna-project.omgforum.net

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de QuisQ Mar Iul 08, 2008 8:33 pm

Naruto-->Putine persoane il adora pe Naruto dar vreau sa spun ca eu sunt moarta dupa el...[Nu sunt o foarte mare fana Sasuke ci MEGA-GIGA FANA Naruto^^]Pai...Imi place mult caracterul lui..."A dream to be Hokage"^^Si ca el nu renunta niciodata orice s'ar intampla...Prietenia practic pentru el e tot ce are mai scump si dragostea fata de aproapele lui..In plus mi'a placul faza din Shippuuden cu "Bonds" cand Sai l'a intrebat de ce face toate astea iar Naruto a dat un raspuns inteligent:"Pentru ca a fost prima persoana care m'a inteles"..Deci in ciuda tuturor celor intamplate cu Sasuke Naruto si'a dat seama ca Sasuke e persoana potrivita ca cel mai bun prieten^^Ce sa mai zic de ochii lui albastri ...Ca pe mine una m'au dat peste cap..Si in pul imi place parul mult^^


Konan-->Personalitatea..Caracterul ei...Felul ei de'a fi si puterea ei^^Totul ma atarage[+ca in ador pe Pain^^]


Pain-->Imi place tot la el^^Mai ales parul ala portocaliu^^"..^^[+ ca o ador pe Konan^^]


Yonaime-->La fel ca si la Naruto OCHII si PARUL^^[OMG!!]

Sai...Eh..Aici e cam complicat...^^La inceput,cand eram MAREA FANA SASUKE..[ceea ce nu mai sunt>.<']Eram anti-Sai^^...But now..Imi place mult de el...Si mai ales ca a ales sa lupte pentru Sasuke intr'un fel...Chiar am fost surprinsa ca prin Naruto si Sasuke a reusit sa'si termine cartea lui cu fratele lui^^...Si am ramas profund uimita ce s'a intamplat cu el si Nii'kun[parca asa il chema pre fratele lui nu?]^^


Ciudat dar am facut o pasiune..Pt OrOro^^"....Orochimaru e un tip chiar dragut si puternic si chiar a ajuns sa'mi placa^^Obsesia lui dupa putere si ca a reusit sa'l ia pe Sasuke ceea ce e destul de greu pentru oricine...Chiar imi place domnu' Oro^^
QuisQ
QuisQ
caNdY

feminin Numarul mesajelor : 117
Localizare : Nicaieri si peste tot
Joburi/Distractii : ..Orice
Stare de spirit : I don't know..O__O'
Data de inscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de ~error heroin~ Mier Iul 09, 2008 4:25 am

Gaara->ii ador comportamentu si stilu de lupta si chiar si demonul din el@_@
Naruto-> E un hyper activ tampit copil si e foarte amuzant=))
~error heroin~
~error heroin~
Bronze Vampire
Bronze Vampire

Numarul mesajelor : 416
Data de inscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de jinsei Mier Iul 09, 2008 1:19 pm

Femin-in primu rand Hinata.cu toate ca e f shy e o adevarata luptatoare.Sakura[cu toate ca pana la Shippuuden am urat-o in adevaratul sens al cuvantului] pt ca a devenit super puternica,si mi-a placut f mult cu a luptat cu Chiyo-baasama impotriva lui Sasori.Super tare lupta.
Masculin-Naruto,Gaara,Neji,Shikamaru,Kiba,Chouji,Sai.

jinsei
Vampire Newbie
Vampire Newbie

Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Tahrik Vin Iul 11, 2008 9:58 am

~ Tsunade- Intotdeauna i-am admirat caracterul ei puternic si personalitatea ei complexa si interesanta .Mi se pare intotdeauna amuzanta si uneori cu adevarat serioasa .Prima data cand am vazut-o nu-mi placea mai deloc pentru ca mi se parea prea tomboy [in sensul negativ] .Pe parcurs mi-am dat seama ca nu e deloc astfel she's a true women >3 xD .Si in cele din urma a ajuns personajul meu preferat si un caracter pe care il admir ^^ .

~ Naruto- Baiatul acesta m-a impresionat intotdeauna prin curajul si forta visului sau ^^ .Tine la cei din jur si chiar daca l-a inceput a fost mereu singur nu s-a schimbat ,nu a devenit dark si melancolic si etc. all that stuff .A continuat sa fie el insusi fapt ce apreciez la un personaj .

~ Jyraia- Who doesn't like Ero-senin ? ^^ El a fost pana la urma cel care l-a indrumat pe Naruto si l-a invatat tehnici noi .Desi in cele din urma "lil' dummy" a murit T_T *tears* ,chiar mi-a parut foarte rau pentru el .Personalitatea lui [incluzand his pervish side] se aseamana uneori cu a mea O_O" acest personaj va ramane mereu in istoria celor mai bune personaje pe care le-am intalnit .

~ Itachi- Da ca majoritatea la inceput il consideram inutil si all that stuff plus ca il uram and etc. .Dar acum imi pare rau ca a murit T_T ,singurul lucru pe care a vrut sa-l faca a fost sa-si apere fratiorul kya~! Inafara faptului ca este foarte puternic este si un frate adevarat .

~ Shikamaru - He's smart ,interesant si un personaj ,care inca continue sa ma surprinda .Abilitatile sale sunt originale si interesante ,chiar imi place in mod special de el .
Tahrik
Tahrik
Vampire Newbie
Vampire Newbie

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 10/07/2008

http://anime-illusions.do-talk.com

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de EllaFromHell Vin Iul 11, 2008 8:38 pm

pai dintre personaje feminine cel mai mult imi place SAKURA-e foarte kawaii si devine fff puternica si dinre personaje masculine SASUKE e foarte dragutz si misterios Personajul preferat 38982
EllaFromHell
EllaFromHell
Bronze Vampire
Bronze Vampire

feminin Numarul mesajelor : 253
Varsta : 30
Localizare : In hell
Data de inscriere : 10/07/2008

http://www.elirulzzz.piczo.com

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum